RYZLINK RÝNSKÝ 2020 natural

Jedno z prvních naturálních vín z našeho vinařství. Tohle víno reprezentuje nový směr, kterým se chceme vydat. Maximum péče ve vinici, minimum technologických zásahů během výroby vína.

Mošt získaný bez lisování jsme nechali spontánně prokvasit a několik měsíců ležet na jemných kvasnišních kalech. Díky tomu tento Ryzlink získal krásnou vyváženou plnou chuť, intenzivní cůni po meruňkách a příjemnou kyselinkou v závěru.

Víno je nefiltrované, proto nechte láhev před podáváním chvíli stát, aby se jemný kal ustálil na dně láhve, a poté opatrně nalévejte. Obsahuje minimální množstvé síry.

Tento Ryzlink získal BRONZOVOU MEDAILI v mezinárodní soutěži GREAT AMERICAN INTERNATIONAL WINE COMPETITION 2022.


Odrůda: Ryzlink rýnský

Kategorie: moravské zemské víno

Ročník: 2020

Alkohol: 11,5%

Zbytkový cukr: suché

350,-

Popis výrobku

Jedno z prvních naturálních vín z našeho vinařství. Tohle víno reprezentuje nový směr, kterým se chceme vydat. Maximum péče ve vinici, minimum technologických zásahů během výroby vína.

Mošt získaný bez lisování jsme nechali spontánně prokvasit a několik měsíců ležet na jemných kvasničních kalech. Díky tomu tento Ryzlink získal krásnou vyváženou plnou chuť, intenzivní vůni po meruňkách a příjemnou kyselinkou v závěru.

Víno je nefiltrované, proto nechte láhev před podáváním chvíli stát, aby se jemný kal ustálil na dně láhve, a poté opatrně nalévejte. Obsahuje minimální množství síry.

Tento Ryzlink získal BRONZOVOU MEDAILI v mezinárodní soutěži GREAT AMERICAN INTERNATIONAL WINE COMPETITION 2022. ZLATOU medaili získal ze Znojemské podoblasti.

Vepřová panenka se šalvějovým máslem

Ingredience
1 vepřová panenka
sůl
pepř
snítka šalvěje
1 červená cibulka
100g másla
pečené brambory

Obtížnost: střední, Čas přípravy: 30 min., Porcí: 4

Postup

1. Vepřovou panenku rozkrojte na 3-4 stejně velké špalíčky. Maso potřete olejem.
2. Rozehřejte pánev a maso postupně ze všech stran opékejte tak, aby uvnitř zůstalo lehce růžová. Pokud se maso bude na povrchu opékat moc rychle, můžete jej zabalit do alobalu a dopéct v troubě.
3. Hotovou vepřovou panenku nakrájejte na plátky, osolte a opepřete.
4. Na stejné pánvi, kde jste připravovali maso, rozpusťte máslo a vložte do něj nahrubo nasekanou šalvěj a najemno nasekanou cibulku.
5. Pomalu opékejte, dokud není cibulka hotová.
6. Šalvějovým máslem přelijte plátky vepřové panenky.

Další detaily

Ročník:
2020
Kategorie:
zemské
Zbytkový cukr:
suché
Obsah alkoholu:
11,5 %
Šarže:
2/20

Zákazníci si také prohlédli

Popular Trending Products

Sleva
FRIZZANTE 2021
Nyní 219,-
Původní 249,-

Osvěžující, ovocné, ohromující. Tak by se dalo popsat naše…

CS PÉT-NAT 2020
299,-

Pét-Nat (z fr. Pétillant naturel, přírodně šumivé) je jemně perli…