CABERNET SAUVIGNON 2015 ledové

Ledové víno je přívlastkové víno, které bylo vyrobeno ze zmrzlých hroznů, které jsme sklízeli a lisovali v zimních mrazech při teplotě -7°C a cukernatosti vyšší než 27°NM.

Díky tomuto procesu vznikl při lisování velmi koncentrovaný sladký mošt, který je plný silných ovocných chutí. Po vykvašení má víno vysoký podíl zbytkového cukru, nádherně voní i chutná po medu a intenzivně chutná po jahodách a červeném ovoci. Barva tmavě granátové barvy.

Ledové víno je určeno pro mimořádné příležitosti. Jeho chuť nejlépe vynikne v kombinaci se sladkým dezertem či moučníkem. Před podáváním nezapomeňte víno vychladit na teplotu 9 - 11°C.


Odrůda: Cabernet Sauvignon

Kategorie: ledové víno

Ročník: 2015

Alkohol: 12%

Zbytkový cukr: sladké

499,-

Popis výrobku

Ledové víno je přívlastkové víno, které bylo vyrobeno ze zmrzlých hroznů, které jsme sklízeli a lisovali v zimních mrazech při teplotě -7°C a cukernatosti vyšší než 27°NM. Díky tomuto procesu vznikl při lisování velmi koncentrovaný sladký mošt, který je plný silných ovocných chutí. Po vykvašení má víno vysoký podíl zbytkového cukru, nádherně voní i chutná po medu a intenzivně chutná po jahodách a červeném ovoci. Barva tmavě granátové barvy. Ledové víno je určen pro mimořádné příležitosti. Jeho chuť nejlépe vynikne v kombinaci se sladkým dezertem či moučníkem. Před podáváním nezapomeňte víno vychladit na teplotu 9 - 11°C.

Další detaily

Ročník:
2015
Kategorie:
Ledové víno
Zbytkový cukr:
Sladké
Obsah alkoholu:
12%
Šarže:
14/15

Zákazníci si také prohlédli

Popular Trending Products